Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 270 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
WIRTUALNY SPACER PO GMINIE STĄPORKÓW

STUDNIÓWKA W STĄPORKOWIE

środa, 26 stycznia 2011 18:49

Po raz pierwszy na czele studniówkowego korowodu stanęła Hanna Rzepka, która pełni funkcję dyrektora od początku roku szkolnego. Pani dyrektor prezentowała się bardzo elegancko. W parze z nią tańczył uczeń Tomasz Gąciarz.

(Fot. Marzena Kądziela/Echo Dnia)

Studniówka maturzystów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Stanisława Staszica w Stąporkowie odbywała się w sali bankietowej „Lacona”. Organizatorzy ozdobili nie tylko sale, w których biesiadowano i tańczono, ale także łącznik między nimi, który za pomocą dekoracji zmienił się w świetlny tunel. W sumie w stąporkowskiej „Laconie” bawiły się 224 osoby.

Bal rozpoczął tradycyjny polonez tańczony w czterech seriach przez 90 par. Każda seria różniła się układem, nad którymi pracowali z młodzieżą przez ostatnie tygodnie nauczyciele Bożena Hozer i Robert Kusztal. Potem dyrektor Hanna Rzepka życzyła młodzieży dobrej zabawy, a maturzyści podziękowali bukietami kwiatów swoim wychowawcom: Bożenie Hozer, Edycie Grabarczyk, Dorocie Kosierkiewicz i Katarzynie Ropniewskiej.

Na balu była obecna także absolwentka szkoły, burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska, która obiecała, że dla najlepszych uczniów ze szkoły eurodeputowany Jacek Włosowicz ufunduje, podobnie jak w roku ubiegłym, wycieczkę do Brukseli. Pani burmistrz jak zwykle wyglądała bardzo elegancko.

O to, by bal przebiegał sprawnie, zadbał komitet organizacyjny, na którego czele stanęła mama maturzystów – bliźniaków, Joanny i Marcina, Agnieszka Krawczyk. Na stołach ciasno było od wszelkich pięknie podanych przystawek, a w kuchni oczekiwały dania gorące, między innymi schab po kowalsku, rosół, barszczyk, gyros, kluski śląskie.

Trudno było nam wyłonić najlepiej prezentujące się dziewczęta, bowiem większość stąporkowianek wyglądała zjawiskowo.

źródło: por. echodnia.eu

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

ZAGRALI DLA ORKIESTRY

środa, 26 stycznia 2011 18:34

Oba spotkania niewątpliwie należały do bardzo wyrównanych, obfitujących w wiele ciekawych akcji nagradzanych przez tłumnie zgromadzoną widownię. Ostatecznie jednak zwycięstwo w obu meczach przypadło w udziale gościom. Mecz z oldbojami RKS – MKS Stąporków zakończył się rezultatem 4:2, a oldboje Gminy Stąporków ulegli Reprezentacji 3:1. Po zakończonych meczach wszystkie drużyny ustawiły się do wspólnej fotografii a następnie przy poczęstunku dzielili się swoimi wspomnieniami i doświadczeniami ze swej jakże bogatej kariery zawodniczej.

Pomysłodawcą był radny RM Sławomir Dąbrowski, ktory w czasie meczu byl bramkarzem.
Z widowni dopingowali: Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa, Jacek Kolodziej W-ce Przewodniczący RM oraz radni RM: Marcin Kołodziejczyk.  Alfred Naorecki, Krzysztof Chrzan.

Źródło: www.staporkow.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

MÓJ WŁASNY BIZNES - II EDYCJA

sobota, 15 stycznia 2011 21:32

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

sobota, 15 stycznia 2011 21:29

10_800x600Ponad 16 tysięcy złotych udało się zebrać podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Stąporków. Dzięki wolontariuszom, osobom które wzięły udział w licytacji, darczyńcom oraz sponsorom kwota przerosła nasze oczekiwania.

W gminie Stąporków od niedzielnego poranka kwestowało 40 wolontariuszy między innymi w Krasnej, Odrowążu, Niekłaniu i Stąporkowie. Tegoroczny sztab, którego szefem była dyrektor Katarzyna Sorn mieścił się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, . Od godziny 16 na scenie odbywały się koncerty zespołów: Radiators, Boom FX, Welling-tony z Rudy Malenieckiej oraz wystąpił Damian Łazarczyk. O godzinie 18 rozpoczęto licytację, z której przekazano kwotę ponad 1500 złotych. Czynnie wzięli w niej udział nowi radni (szczególnie wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jacek Kołodziej), mieszkańcy oraz burmistrz Dorota Łukomska wraz ze swoim zastępcą Andrzejem Głogowskim. Po aukcji zagrały: Anestezjologia 30, Spoko Barszcz, a po "światełku do nieba" po godzinie 20 – grupa Werband.
Serdeczne podziękowania organizatorzy składają dla komendanta Policji Sławomira Majosa oraz wszystkich funkcjonariuszy, którzy patrolowali ulice dbając o bezpieczeństwo kwestujących. Strażaków z OSP Gosań i pracowników Banku PEKAO SA, oddział w Stąporkowie.

Źródło: http://mgokstaporkow.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


niedziela, 25 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  55 787  

WIRTUALNY SPACER PO GMINIE STĄPORKÓW

KALENDARZ

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
http://www.wirtualnastrefa.pl/?mod=82&cPath=73_7389&t=iP

O MNIE

Najmłodszy burmistrz w Polsce.
Jestem mieszkanką Stąporkowa. Tutaj ukończyłam Szkołę Podstawową nr 1 i Liceum Zawodowe w ZSP im. Stanisława Staszica.
Obecnie jestem na ostatnim roku studiów doktoranckich na SGGW w Warszawie. Jestem autorką ponad 30 publikacji. W 2006r. ukończyłam kierunek: Ekonomia w zakresie kierowania procesami społecznymi na Politechnice Radomskiej. Dwa lata wcześniej obroniłam dyplom na Akademii Świętokrzyskiej na kierunku: Ekonomia - marketing, agrobiznes i zarządzanie w gospodarce żywnościowej. W 2000 roku uzyskałam dyplom pracownika administracyjno - biurowego.
W latach 2006 - 2009 pełniłam mandat radnej Rady Miejskiej w Stąporkowie. Dzięki Państwa zaufaniu i poparciu od 25 października 2009r. mam zaszczyt sprawować funkcję burmistrza Stąporkowa.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Statystyki

Odwiedziny: 55787
Wpisy
  • liczba: 99
  • komentarze: 1310
Galerie
  • liczba zdjęć: 58
Bloog istnieje od: 2751 dni

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to